Aynı Gün Kargo
200 TL ve ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GÖNDERİM
Bizi Takip Edin:

Açık Rıza Beyanı

DİL Tekstil Site/Mobil Uygulama Üyeliği Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin

Açık Rıza Beyanı 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, DİL TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“DİL TEKSTİL”) mağazalarından, https://www......com/KVKK-aydinlatma-metni adresinden, DİL Tekstil mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin işlenmesine aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

Kişiselleştirilmiş pazarlama, profilleme, segmentasyon: Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; DİL Tekstil nezdindeki üyeliklerim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında DİL Tekstil’e ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine onay veriyorum.

Yurtdışı aktarım: bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda DİL Tekstil’in yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına rıza veriyorum.

 

What are you looking for?

Your cart