Aynı Gün Kargo
200 TL ve ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ GÖNDERİM
Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermeyen Dil Tekstil, 2009 yılında İstanbul’da geçmişten gelen iş tecrübesi ve uzman personeliyle kurulmuş olup; örme kumaş kullanarak bay,bayan,çocuk ve bebek dış giyim üretiminde iddialı olmuştur.

Dil Tekstil’in hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, müşterilerin değişken ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara ‘zamanında’ müdahale ile müşterilerindeki yarattığı güven sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Koşulsuz müşteri ilke edinmiş olan Dil Tekstil, üretim kalitesi , uzman kadrosu ve sosyal sorumluluk bilinci ile pazardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ile arttırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hazır giyim moda ürün üretiminde dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, yurtiçi ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek ekonomik , sosya ve çevresel sürdürebilir kalkınmaya önem veren , paydaşlarına saygılı , kendi tasarımları ile dünya markalarına hizmet veren Türkiye’de lider bir örme konfeksiyon firması olmaktır.

MİSYONUMUZ

Örme kumaştan mamül üreterek , müşterileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen ekibiyle büyüyen bir şirket olmaktır.

TASARIM

Deneyimli ve yaratıcı tasarım ekibiyle modayı yakından takip eden Dil Tekstil; modanın kalbinin attığı defilelerden sokak modasına, moda bloggerlarından show dünyasına, pazardan sosyal medyaya kadar tüm trendleri takip eder ve böylece dünyanın istediği modayı en iyi şekilde üretir. Modanın en önemli merkezlerine düzenli seyahatler gerçekleştiren firmanın, tasarım duayenleriyle iş birliği içinde olması, modanın kalp atışlarını daha yüksek duymasına olanak sağlamaktadır.


  • DİL TEKSTİL
  • KURULUŞ: 2009
  • ÇALIŞAN: 120
  • İŞ ORTAĞI: 750

 

Dil Tekstil kurulduğu günden bugüne 5000 m² kapalı alanda, 120 çalışanı, aylık 750.000 adet ürün kapasitesi ve güçlü tedarikçi ağı ile dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermektedir.
Ana fikrimiz ulaşılabilir kaliteyi müşterilerimiz ile zamanında buluşturmaktır. Örme hazır giyimin her çeşidi, günlük, sportif, ofis giyimi, ince kumaşlardan dokuma hazır giyim sektöründe, geniş ürün ve kumaş yelpazesi ile müşterilerine ihtiyaç duyulan hızlı tedarik servisini sağlamaktadır.
12 ay boyunca aralıksız güçlü tasarım ve ar-ge kadrosu ile trendler doğrultusunda model ve örme kumaş tasarımları yapmakta ve müşterileri ile paylaşmaktadır. Büyümekte olan dokuma kumaş imalatı ile üretim sınırlarımız genişlemektedir.
ISO 9001 – 10002 – 140001 – 450001 , BSCI ve Sedex gibi önemli otoritelerden sertifikasyon denetimlerinden başarı ile geçerek, uluslararası platformda güvenilirliğini kanıtlamıştır.
Firmamız, müşteri odaklı takım organizasyonu ve ileri teknoloji ile donanmış üretim organizasyonu ile Türkiye’deki ortağınızdır.

What are you looking for?

Your cart